Permanentní prodloužení řas

- metoda řasa na řasu
- metoda extra objem

Prodloužení řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vlastní řasu. Efekt je velmi přirozený.Prodlužování řas metodou "řasa na řasu" je aktuálně nejrevolučnější způsob prodlužování a zahušťování přírodních řas. Tato technika umožňuje ženám dlouhodobé prodloužení řas, které dodá očím dokonalý tvar, řasám objem i délku a možnost od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled. S prodlouženými řasy touto metodou dosáhnete 100% efekt řasenkou nedosažitelný...

 

Tyto řasy vypadají báječně každý den, jsou zcela bezpečné, odolné vůči vodě a nepřízni počasí i mechanickému poškození. Řasy jsou vyrobeny ze syntetického ultralehkého materiálu a aplikují se jednotlivě na přírodní řasu pomocí speciálně vyvinutého lepidla. Takto prodloužené řasy vypadají naprosto přirozeně, na očích zákaznice řasy necítí. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat a vzdávat se jakýchkoliv jiných aktivit.

 

Extra objem 2D - 8D

Extra objem 2D - 8D je nejkrásnější technikou v prodlužování řas.Řasy lepené touto technikou jsou několikanásobně hustší než technikou "řasa na řasu".
Od klasické metody "řasa na řasu" se liší tím,že se na jednu řasu aplikuje 2-8 řas.Této technice se tovněž říká Ruský objem,Kalifornský objem.
Používám techniku chmýření řas(žádné trsy!!)
Chmýření řas-Nano řasy jednotlivé 0,07mm a 0,06mm.Je to technika lepení jedné řasy po druhé = řasy vypadají jako chmýří (2D-8D dle počtu nalepených řas)